Contact

Krismar Horse trucks
Akkerstraat 1
8020 Waardamme
België

Verkoop

sales@krismar.com

2 HORSE TRUCKS
TWEEDEHANDS HORSE TRUCKS

Enzo Kerckhove
+32 478 72 61 81
enzo@krismar.com

NIEUWE HORSE TRUCKS

Dirk de Bock
+32 498 88 13 04
dirk@krismar.com

Service

+32 475 58 08 24
service@krismar.com

Kantoor

+32 50 78 81 51
office@krismar.com

Aarzel niet om ons te contacteren

Ik ga akkoord met de voorwaarden vermeld in de Privacy Policy en dat ik via de door mij vermelde kanalen kan worden gecontacteerd.
Alessio Olive
Via Quarto Cagnino 19
20153Milano
Italië


t. +39 335 624 2710
alessio@olivecavallisportivi.com

Poulsen Horsetrucks
Vrondingvej 8A
8700Horsens
Denemarken


t. +45 4042 2577
martin@poulsenbiler.com

Krismar France - PGO
130 Rue Du General De Gaulle
77430Champagne Sur Seine
Frankrijk


t. 0033 6 52 76 33 91
conceptpgo@free.fr

De Boer Horsetrucks
Oostering 28
7933TM PESSE
Nederland


t. +31 528 760 017
info@deboer-horsetrucks.nl

VAN HOOFF
Van Schagenstraat 1
5154PE DRUNEN
Nederland


t. +31 416 373 324
info@vanhooffaanhangwagens.nl

Einar Kristoffersen
Mosslundavägen 332-10
29191Kristianstad
Zweden


t. +46 707 235 123
einar@krismarhorsetrucks.se

KRISMAR NL - BTTS
Molenstraat 27
3927AB Renswoude
Nederland


t. +31 318 571 157
info@bttsbv.nl

Xtreme Cargo AB
Rasholmsv 9
63530 Kvicksund
Zweden


t. +46 016 541 72 00
info@xtremecargo.se

TOSO
Tofsmesgatan 18
25449 Helsingborg
Zweden


t. +46 706 207 306
thomas@teamtoso.se

Vanderstukken Martin
Bruglaan 37
3960 BREE
België


t. +32 475 82 72 46
martin@vanderstukken.be

Vanhauter Laurence
Ovciarsko 140
01004 OVCLARSKO
Slowakije


t. +421 907 998 855
laurence.vanhauter@gmail.com

KRISMAR SA
137 Crocus Road
Kyalami
Zuid-Afrika


t. +27 71 687 9889
jules@cheval-liberte.co.za

RF Horsemotors
Gewerbepark Brand 55
52078 Aachen AACHEN
Duitsland


t. +49 151 5839 6451
patrick.reinartz@rf-horsemotors.de

KRISMAR UK
Tismans Common
RH123DT WEST SUSSEX
Verenigd Koninkrijk


t. +44 7825 416684
krismarcvr@gmail.com

AUTOPAKA
ul. Topolowa 1
62-002 Suchy Las
Polen


t. +48 788 41 41 41
export@autopaka.pl

Alexanders Horseboxes
Unit 1 brickyard road
Roecliffe North Yorkshire
Verenigd Koninkrijk


t. +44 1423 740889
juls@alxgroup.co.uk