Contact

Krismar Horse trucks
Akkerstraat 1
8020 Waardamme
Belgique

Ventes

sales@krismar.com

2 HORSE TRUCKS
CAMION D'OCCASION

Enzo Kerckhove
+32 478 72 61 81
enzo@krismar.com

NOUVEAUX CAMIONS

Dirk de Bock
+32 498 88 13 04
dirk@krismar.com

Service

+32 475 58 08 24
service@krismar.com

Bureau

+32 50 78 81 51
office@krismar.com

N’hésitez pas à nous contacter

Ik ga akkoord met de voorwaarden vermeld in de Privacy Policy en dat ik via de door mij vermelde kanalen kan worden gecontacteerd.
Alessio Olive
Via Quarto Cagnino 19
20153Milano
Italie


t. +39 335 624 2710
alessio@olivecavallisportivi.com

Poulsen Horsetrucks
Vrondingvej 8A
8700Horsens
Danemark


t. +45 4042 2577
martin@poulsenbiler.com

Krismar France - PGO
130 Rue Du General De Gaulle
77430Champagne Sur Seine
France


t. 0033 6 52 76 33 91
conceptpgo@free.fr

De Boer Horsetrucks
Oostering 28
7933TM PESSE
Pays-Bas


t. +31 528 760 017
info@deboer-horsetrucks.nl

VAN HOOFF
Van Schagenstraat 1
5154PE DRUNEN
Pays-Bas


t. +31 416 373 324
info@vanhooffaanhangwagens.nl

Einar Kristoffersen
Mosslundavägen 332-10
29191Kristianstad
Suède


t. +46 707 235 123
einar@krismarhorsetrucks.se

KRISMAR NL - BTTS
Molenstraat 27
3927AB Renswoude
Pays-Bas


t. +31 318 571 157
info@bttsbv.nl

Xtreme Cargo AB
Rasholmsv 9
63530 Kvicksund
Suède


t. +46 016 541 72 00
info@xtremecargo.se

TOSO
Tofsmesgatan 18
25449 Helsingborg
Suède


t. +46 706 207 306
thomas@teamtoso.se

Vanderstukken Martin
Bruglaan 37
3960 BREE
Belgique


t. +32 475 82 72 46
martin@vanderstukken.be

Vanhauter Laurence
Ovciarsko 140
01004 OVCLARSKO
Slovaquie


t. +421 907 998 855
laurence.vanhauter@gmail.com

KRISMAR SA
137 Crocus Road
Kyalami
Afrique du Sud


t. +27 71 687 9889
jules@cheval-liberte.co.za

RF Horsemotors
Gewerbepark Brand 55
52078 Aachen AACHEN
Allemagne


t. +49 151 5839 6451
patrick.reinartz@rf-horsemotors.de

KRISMAR UK
Tismans Common
RH123DT WEST SUSSEX
Royaume-Uni


t. +44 7825 416684
krismarcvr@gmail.com